Met de Blue-bike naar het Druivenfestival

Dit weekend staat Hoeilaart helemaal in het teken van het Druivenfestival. Kom je mee feesten? Laat de auto dan zoveel mogelijk thuis en kom te voet, met de fiets of het openbaar vervoer. Met Blue-bike leg je ook het laatste stukje van je verplaatsing gemakkelijk met de fiets af.

En er is goed nieuws voor wie Blue-bike nog niet gebruikt: met promocode WVDM26 word je gratis een jaar Blue-bike Member én krijg je je eerste rit cadeau.

Blue-bike in Hoeilaart

Dankzij de steun van Vervoerregio Leuven vind je Blue-bike deelfietsen op het Gemeenteplein en aan het station van Groenendaal. De fietsen zijn 24/7 beschikbaar en je gebruikt ze eenvoudig via de Blue-bike app.

Tijdens het Druivenfestival is de fiets sowieso een handige keuze. Er is extra fietsenstalling voorzien in het Jan van Ruusbroecpark. Ook op de sport- en jeugdsite Koldam en aan de Vrije Sint-Clemensschool kan je je fiets kwijt.

Probeer Blue-bike gratis uit

Ben je nog geen Blue-bikelid? Met promocode WVDM26 krijg je:

  • € 12 korting op Blue-bike Member jaar, waardoor je eerste jaar gratis is;
  • een jaar lang de voordeligste rittarieven;
  • je eerste rit van maximaal 24 uur gratis.

De promocode is geldig tot en met 30 september 2026 en enkel voor nieuwe leden.

Zo werkt het

Download de Blue-bike app en maak een account aan. Kies bij je registratie voor ‘Blue-bike Member jaar’ en vul promocode WVDM26 in. De korting van € 12 wordt automatisch toegepast.

Binnen 24 uur ontvang je een e-mail met een link om ook je voucher voor de gratis rit aan de app toe te voegen.

👉 Meer informatie over de deelfietsen in Hoeilaart vind je op hoeilaart.be/nieuws/deelfietsen-hoeilaart.

Tot op het Druivenfestival! 🍇🚲

Contact en openingsuren
Hoeilaart 1560
België
Wegbeschrijving
Huidige openingsuren
Vandaag open van 8:15 tot 12:00
Morgen open van 8:15 tot 12:00
Een afspraak maken wordt aangeraden.

Alle openingsuren

Schrijf je in op de nieuwsbrief