Cultuurverenigingen

Volgende cultuurverenigingen werden door de gemeente Hoeilaart erkend:

5 voor 12
Contact: Jan Lenaerts
Gsm 0473 53 27 20 - Tel. 02 657 91 26
E-mail: jan.h.lenaerts@skynet.be - info@5voor12hoeilaart.be
www.5voor12hoeilaart.be

Columbus vzw
Contact: Frederic O. De Pryck
Tel. 02 657 55 13
E-mail: frederic.de.pryck@outlook.be

Cultuursmakers Hoeilaart
Contact: Paul Vanloo
Gsm 0494 71 53 77 - Tel.  02 657 23 09 
E-mail: vanloo.paul@skynet.be
www.cultuursmakers.be/hoeilaart

Davidsfonds Hoeilaart
Contact: Jan Van Assche
Gsm 0475 26 66 22
E-mail: davidsfonds@hoeilaart.be
www.hoeilaart.davidsfonds.be

De Blauwe Vinken
Contact: Peter Terlaeken
Gsm 0476 41 21 20
E-mail: deblauwevinken@hotmail.com

De Vrienden van 't Lindeke
Contact: Jeanine Streulens
Tel. 02 657 13 48
E-mail: ike.picone@gmail.com

Femma Hoeilaart
Contact: Marie-Jeanne Eulaerts
Tel. 02 657 91 03
E-mail: mj.eulaerts@telenet.be
www.femma.be

Gezinsbond
Contact: Katrien Verhulst
Gsm 0478 58 85 31 - Tel. 02 657 74 54
E-mail: gezinsbondhoeilaart@hotmail.com 
www.gezinsbond.be

Het jaar 1953
Contact: Marc Kerkhoven 
Gsm 0472 02 13 30
E-mail: marc.kerckhoven@skynet.be

Kiwanis
Contact: Marianne Van Strydonck
E-mail: vanstrydonck@hotmail.com

Koninklijke Heemkundige Kring 'Het Glazen Dorp'
Contact: Michel Erkens
Tel. 02 657 15 96
E-mail: glazendorp@live.be
www.glazendorp.be

Koninklijke Toneelkring De Jonge Druivelaar
Contact: Roger Vanhellemont
Tel. 0497 17 93 42
E-mail: bestuur@jongedruivelaar.be

Kontrol vzw
Contact: Pieterjan Kumps
Tel. 0472 33 76 09
E-mail: kontrolbelgium@gmail.com

Kunstkring Hoeilaart
Contact: Jos Daemen 
Tel. 02 657 19 36
E-mail: jos.daemen41@gmail.com
www.kunstkringhoeilaart.be

Lions Club IJsedal Tervuren VZW
Contact: Jan De Witte
Gsm: 04 85 54 60 59
E-mail: info@lions-ijsedal-tervuren.be
Website: https://www.lions-ijsedal-tervuren.be

Markant Druivenstreek
Contact: Patricia Nys
Gsm: 0477 93 28 42
E-mail: markantdruivenstreek@gmail.com

Masereelfonds vzw
Contact: Rein van Gisteren
Gsm 0495 25 68 08
E-mail: vlaanderveld@gmail.com

Motoclub
Contact: Frederic Robyn
Gsm 0475 40 70 23
E-mail: frederic.robyn@telenet.be

Nero's Muzikanten
Contact: Els Hendrickx
Gsm 0477 79 18 26
E-mail: info@nerosmuzikanten.be
www.nerosmuzikanten.be

Nerorock vzw
Contact: Koen Van Raemdonck
Gsm 0472 89 65 19
E-mail: koen_vanraemdonck@hotmail.com

Ruusbroeckoor
Contact: Herman Devyver
Tel. 02 657 04 03
E-mail: ruusbroeckoor@gmail.com
www.ruusbroeckoor.be

Samana (vroeger Ziekenzorg CM)
Contact: Mia Salimans of Jeanine Billens
Tel. 02 657 12 65
E-mail: miasalimans@hotmail.com of jeanine.billens@skynet.be
www.samana.be

SamenVoor
Contact: Marie-Paule Bockstal
Gsm 0476 56 62 59
E-mail: samenvoor.be@gmail.com
www.samenvoorbe.wixsite.com/samenvoor

Serreklanken
Contact: Wim Maris
Gsm 0471 79 62 73
E-mail: serreklanken@gmail.com
https://www.facebook.com/Serreklanken-118598633134146

Steamwork vzw
Contact: Daan Vandervelde
Gsm 0473 13 63 27
E-mail: Daan.vandervelde@hotmail.com

Swing Shift Band
Contact: Jean-Marie Ganhy
Gsm 0475 95 78 35
E-mail: jean-marie.ganhy@telenet.be

Toneelgezelschap Reintje
Contact: Kim Vanderstraeten 
Tel. 0496 65 89 16
E-mail: kim.vanderstraeten@telenet.be - mimisoptiek.hoeilaart@gmail.com
www.reintje.be

Vief vzw
Contact: Yannick Roguszczak
Gsm 0479 85 43 14
E-mail: viefmeel@gmail.com

Vrij Kunstatelier Vosdelle
Contact: Claudine Mertens 
Tel. 02 657 22 72
E-mail: claudine.mertens@skynet.be

We-IT Druivenstreek
Contact: Willem Van Geyseghem
Gsm 0475 49 23 85
E-mail: willem@we-it.be

Wijkcomité Bakenbos
Contact: Christophe Huyberechts
Gsm 0475 47 07 67
E-mail: bakenbosfeesten@gmail.com

Willemsfonds Hoeilaart
Contact: Johan Cosyns
Gsm 0499 94 52 99
E-mail: willemsfondshoeilaart@gmail.com
www.willemsfonds.be

Zoniën vzw
Contact: Monique Vandervaeren
E-mail: monique@debrabander.be

Gemeenteplein 39
Hoeilaart 1560
België
Wegbeschrijving
Telefoon
02 657 05 04
Huidige openingsuren
Vandaag gesloten
Morgen open van 9:00 tot 12:00
Een afspraak maken wordt aangeraden.

Alle openingsuren